Wasz sukces, nasza duma- uczniowie „Dwójki” w czołówce!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i z wielkim zaangażowaniem przystąpili do Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Plastycznego "Kaszubskie jajko wielkanocne", rozbudzając przy tym swoją aktywność artystyczną Wystąpili w kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV-VI. Konkurs został zorganizowany przez Chojnickie Centrum Kultury.

Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęć przygotowanej pracy plastycznej,a następnie przesłanie ich na adres mailowy organizatora. Jedno zdjęcie miało ukazywać autora i pracę w fazie jej powstawania, a drugie finalne, po skończonym procesie twórczym.

Oceny prac dokonała komisja, wyłoniona spośród organizatorów i honorowych gości. Komisja jury wskazała laureatów konkursu, wśród których nie mogło zabraknąć naszych uczennic. Laura Czapiewska z klasy 5e zajęła drugie miejsce, a najwytrwalsza „konkursowiczka” Amelia Zawojska z klasy 6c zdobyła trzecie miejsce. Amelia niejednokrotnie udowodniła, że nic nie zdoła jej powstrzymać przed udziałem w konkursach plastycznych i tworzeniem nowych „dzieł”.

Komisja konkursowa doceniła także prace plastyczne pozostałych reprezentantów czerskiej „Dwójki”, Adrianny Lewandowskiej z klasy 6c, a także Karola Pawłockiego z 6d, przyznając im specjalne wyróżnienia.

Przekaz od Organizatora: Chojnickie Centrum Kultury serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu. Wręczenie nagród odbędzie się po zakończeniu okresu pandemii. O terminie poinformujemy wszystkich laureatów osobiście”.

Dużym i zarazem bardzo miłym zaskoczeniem okazała się nominacja konkursowa dla Laury Czapiewskiej z klasy 5e, zarazem najmłodszej naszej reprezentantki. Pochwalić należy również Jakuba Wajdzika z klasy 6c, którego talent plastyczny z pewnością rozkwitnie w kolejnych konkursach artystycznych. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników!

Przypominam, że zarówno prace Laury, jak i jej koleżanek i kolegów , można podziwiać w szkolnej mini galerii prac plastycznych. Zapraszamy do odwiedzania facebookowej strony szkoły.

j.s

Nasi artyści podczas tworzenia swoich prac plastycznych.

Oto efekty finalne.

Odsłony: 2066