Wersja cyfrowa naszych podręczników i ćwiczeń plus szeroka baza dodatkowych materiałów

W związku z zamknięciem szkół udostępniamy wszystkim uczniom języka angielskiego wersje cyfrowe zeszytów ćwiczeń i podręczników Pearson dopuszczonych przez MEN do użytku szkolnego; podręczniki używane przez naszych uczniów:

New English Adventure 1 – kl. I

New English Adventure 2 – kl. II

New English Adventure 3 – kl. III

English Class A1 – kl. IV

English Class A1+ – kl. V

English Class A2 – kl. VI

English Class A2+ – kl. VII

Repetytorium Ósmoklasisty – kl. VIII

eDesk.pearson.pl to portal uczniowski dedykowany nauce języka, w którym uczeń otrzymuje dostęp do wielu materiałów multimedialnych pomocnych w utrwalaniu słów, wyrażeń i struktur gramatycznych.

Aby skorzystać z zasobów nie jest wymagany kod.

- Wystarczy zarejestrować się na edesk.pearson.pl.

- Wybieramy „strefę ucznia”

- Rejestrujemy się i automatycznie mamy dostęp do wszystkich publikacji

- Z lewej strony wybieramy „język angielski”, „Szkołę podstawową” i odpowiedni tytuł podręcznika – tym samym uzyskujemy dostęp do wszelkich materiałów i treści związanych z danym poziomem i podręcznikiem.