Jak wykonać Waszą ulubioną dmuchajkę logopedyczną:)

MartaCz

Witajcie Kochani Uczniowie!

Mam nadzieję, że jesteście Wszyscy zdrowi i uśmiechnięci. Bardzo lubię spotykać się z Wami w moim gabinecie! Niestety póki co jest to niestety niemożliwie.
ZOSTAŃCIE W WASZYCH DOMKACH!!! To teraz najważniejsze i najtrudniejsza zadanie dla nas Wszystkich. Chodzi jednak o ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO NAS WSZYSTKICH! Wiem, że dacie radę, bo jesteście MĄDRZY I WSPANIALI!

Żeby umilić i ubarwić Wam ten trudny czas będę dla Was wyszukiwać i wrzucać tutaj fajne propozycje zabaw, zadań, ćwiczeń logopedycznych i nie tylko :)

Dzisiaj proponuje Wam wykonanie Waszej ulubionej pomocy logopedycznej tzw. DMUCHAJKI. Poniżej jest link, gdzie znajdziecie szczegółowy opis, jak ją wykonać.
Jestem pewna, że wszystkie potrzebne materiały znajdziecie w domu :)

Pozdrawiam Was ciepło :)

LOGOPEDA