Dzień Rodziny

Marta K.

14 czerwca nasi trzecioklasiści gościli w szkole swoich najbliższych z okazji Dnia Rodziny, czyli połączonego Dnia Mamy i Taty. Nasza uroczystość rozpoczęła się od krótkiego występu artystycznego - dzieci zaprezentowały wiersze i zaśpiewały piosenki. Następnie zaprosiły do tańca swoich rodziców. Kolejnym punktem programu była wspólna zabawa. Wielką niespodziankę dla najmłodszych przygotował pan Jan Przerada (Word of Fun), który udostępnił nam “dmuchańce”. Serdecznie za to dziękujemy! Ponadto nasi uczniowie wraz z rodzicami i rodzeństwem mogli pobawić się na szkolnym boisku z wykorzystaniem sprzętu sportowego. Na koniec tego radosnego spotkania udaliśmy się do stołówki na poczęstunek. Za przygotowanie słodkości dziękujemy rodzicom trzecioklasistów.

Podziękowania za pomoc w organizacji tego wydarzenia należą się także pracownikom obsługi szkoły (na czele z niezastąpionym panem Stefanem i panią Wioletą) oraz paniom Marcelinie Pruskiej-Rekowskiej, Małgorzacie Kowalskiej i Ewelinie Krocz.

-Organizatorki - wychowawczynie klas trzecich

 

Odsłony: 342

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego