Szkolne Igrzyska Sportowe dla klas 4-8!

Judyta

Miniony piątek (14 czerwca) przebiegał w naszej szkole pod znakiem sportowej pasji i wspólnej zabawy. Uczniowie klas 4-8 rywalizowali w biegach na 60, 100, 600 i 800 metrów, skokach w dal, rzutach piłeczką palantową oraz pchnięciu kulą.

Pojawiło się wiele sportowych emocji. Wszyscy uczniowie, niezależnie od wyników, zaangażowali się w zawody z wielką determinacją, dając z siebie wszystko! Uśmiechnięte twarze zawodników, ogromna radość z własnych osiągnięć oraz widok dopingujących kolegów i koleżanek sprawiły, że nasze Szkolne Igrzyska Sportowe były niezapomnianym wydarzeniem dla całej społeczności czerskiej „Dwójki”.

Po intensywnych zmaganiach, nadszedł czas na uhonorowanie zwycięzców. Dyrektor szkoły oraz nauczyciele wychowania fizycznego wręczyli najlepszym uczestnikom medale i dyplomy.

Igrzyska były nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do integracji, budowania więzi, tworzenia atmosfery wsparcia, promocji zdrowego stylu życia i propagowania wartości sportu.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie!                                

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki w poszczególnych konkurencjach:

 

Klasy IV – VI

60 metrów dziewczęta:

1 miejsce      Julia Pazda                       VI A    9,24

2 miejsce      Martyna Kruk                    VI A    9,46

3 miejsce      Maja Matuszak                  VI B    9,86 

 

60 metrów chłopcy

1 miejsce      Antoni Baszanowski          VIB     8,76

2 miejsce      Szymon Mokwa                VIA     9,16

3 miejsce      Oliwier Konwalski             VB       9,36 

 

600 metrów dziewczęta

1 miejsce      Lena Skajewska                 VIA     2.14,00

2 miejsce      Zuzanna Szmyt                  VA       2.17,00        

3 miejsce      Laura Medock                    VIA     2.21,00

 

600 metrów chłopców

1 miejsce      Marcel Kasprzak                VIA     1.57,00

2 miejsce      Jan Wiśniewski                  VID     2.03,00

3 miejsce      Paweł Janikowski               VIA     2.06,00

 

Skok w dal  dziewczęta

1 miejsce      Agata Borchardt              VIA     3,25

2 miejsce      Wiktoria Landmesser       VIB   3,20

3 miejsce      Paulina Wróblewska         VID     3,10

 

Skok w dal chłopcy

1 miejsce      Paweł Janikowski               VIA     3,70

2 miejsce      Maksymilian Szreder           VIA     3,60

3 miejsce      Jan Wiśniewski                   VID     3,60

 

Piłeczka palantowa dziewcząt

1 miejsce      Dominika Mientka              VIA     41      

2 miejsce      Wiktoria Kurp                    VIA     36

3 miejsce      Julia Brańka                      VA       29 

 

Piłeczka palantowa chłopcy                 

1 miejsce      Miłosz Kaszuba                VIA     45

2 miejsce      Paweł Lewandowski         VIA     40

3 miejsce      Oliwier Konwalski             VB       39

 

Klasy VII-VIII 

 

100 metrów dziewczęta

1 miejsce      Małgorzata Warsińska          VIIA    14,89

2 miejsce      Iga Grzywacz                      VIIA    15,88

3 miejsce      Agata Zygmunt                   VIIIA   17,07

 

100 metrów chłopcy

1 miejsce      Jakub Czerwiński               VIIB    13,02

2 miejsce      Bartosz Linda                    VIIC    13,44

3 miejsce      Maciej Michalak                 VIIA    13,59

 

600 metrów dziewczęta

1 miejsce      Julia Rokita                      VIIA    2.14,00

2 miejsce      Nikola Lepper                   VIIC    2.38,00

3 miejsce      Wiktoria Turzyńska           VIIIA   2.48,00

 

800 metrów chłopcy

1 miejsce      Jakub Czerwiński               VIIB    2.52,00

2 miejsce      Rustam Tarasenko             VIIA    3.15,00                   

3 miejsce      Jarosław Gadzikowski         VIIIA   3.21,00

 

Skok w dal  metrów dziewczęta

1 miejsce      Małgorzata Warsińska     VIIA    3,70

2 miejsce      Julia Rokita                    VIIA    3,40  

3 miejsce      Wiktoria Galińska            VIIC    3,30

 

Skok w dal chłopcy

1 miejsce      Paweł Dysierowicz            VIIB    3,60

2 miejsce      Maciej Michalak                VIIA    3,60

3 miejsce      Arkadiusz Andrearczyk       VIIB    3,55

 

Pchnięcie kulą dziewczęta

1 miejsce      Paulina Lipianka                 VIIA    8,05

2 miejsce      Julia Fierek                         VIIC    7,26

3 miejsce      Maja Pruska                        VIIIA   7,20

 

Pchnięcie kulą chłopcy

1 miejsce      Mikołaj Żabiński                VIIIA   8,35

2 miejsce      Alan Szwedowski               VIIA    8,25

3 miejsce      Bartosz Linda                    VIIC    8,10 

 

Gratulujemy!

Zespół wychowania fizycznego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 256

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego