Bal Ósmoklasistów

Judyta

W piątek, 7 czerwca, w lokalu "Na Fali" odbył się bal dla ósmoklasistów. Uczestniczyli w nim uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 z Czerska, Szkoły Podstawowej z Łęga, a także Społecznej Szkoły Podstawowej z Czerska.

Bal tradycyjnie rozpoczął się polonezem. Następnie wszystkich uczestników powitali Dyrektorzy szkół. Uczniowie Akademii Sukcesu wraz z wychowawczynią zaprezentowali walca. Tańce rozpoczęły się wspólną belgijką. Świetną zabawę poprowadził DJ Domin, a niezapomniane chwile na zdjęciach uwieczniła Pani Patrycja Linda.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zorganizowanie takiego przedsięwzięcia, a Studio D&K Dekor za przepiękną dekorację. To wydarzenie na pewno będzie miłym wspomnieniem dla wszystkich uczestników balu. Ósmoklasistom życzymy powodzenia w dalszej edukacji, a wszystkim radosnych wakacji.

Organizatorzy

Odsłony: 192

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego