Siódmoklasiści z wizytą w Pelplinie

Judyta
Piękny czas spędzili uczniowie naszej szkoły, którzy reprezentowali społeczność "DWÓJKI" w Pelplinie. 
 
6 czerwca diecezja pelplińska wspominała 25. rocznicę wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II. Mogliśmy usłyszeć, zobaczyć, a przede wszystkim doświadczyć tego, co przeżywali ci, którzy wtedy byli w tych miejscach, które odwiedził nasz Patron. Z góry, gdzie odbyła się Msza święta, udaliśmy się do katedry na Mszę świętą dziękczynną. Później skorzystaliśmy z poczęstunku przy Kociewskim Centrum Kultury. Na zakończenie zwiedziliśmy i odkryliśmy kilka tajemnic kompleksu pocysterskiego.
 
Dziękujemy, że mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.
 
Uczniowie klasy 7a oraz uczniowie pocztu sztandarowego z klasy 7c wraz z opiekunami - p. B. Gąsiorowską i ks. M. Pryczkowskim.
 
Odsłony: 237

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego