Brawl Stars - szkolny turniej, środa, 29 maja!

Judyta

Brawl Stars – większość z nas słyszała tą nazwę! Jest to bardzo popularna gra, ale nie tylko… To również społeczność, w której łączą się gracze z całego świata. Brawl Stars jest grą zespołową – rywalizacja oparta na współpracy i komunikacji.

Już w najbliższą środę, 29 maja - podczas Dnia Dziecka, czekają Was niezapomniane emocje! Zapraszamy na turniej Brawl Stars! Wiemy, że wśród Was jest wielu fanów tej gry! To doskonała okazja do podzielenia się pasją i pokazania swoich umiejętności! Będziecie rywalizować w parach, dlatego zachęcamy Was (wszystkich powyżej dziewiątego roku życia) do skompletowania swoich najlepszych partnerów i przygotowania się do gry!

Zapraszamy w środę, 29 maja, podczas aktywnej przerwy o godzinie 9:10 lub 10:10 do sali 46! Nad prawidłowym przebiegiem czuwać będą przedstawiciele klasy 5b!

Odsłony: 220

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego