I Wojewódzki Konkurs Historyczno-Plastyczny

Judyta
W minioną środę sześcioro uczniów czerskiej "Dwójki" odebrało nagrody za udział w I Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Plastycznym. Jego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem. W konkursie wzięło udział 134 uczniów z województwa pomorskiego.
 
W grupie wiekowej "A" - od prehistorii do średniowiecza, w której znaleźli się uczniowie klas IV i V, nagrodę patronki szkoły otrzymała Julia Zatorska, a I miejsce zajęli Maja Wajdzik i Filip Czapiewski. Cała trójka na co dzień uczy się w klasie VB.
 
Z kolei w grupie wiekowej "B" - od nowożytności do współczesności, obejmującej uczniów klas VI-VIII, w gronie laureatów znalazły się: Martyna Kruk z klasy VIA, która zajęła II miejsce, Antonina Ginter również z klasy VIA (III miejsce) i Antonia Smorczewska z klasy VIIA, która zajęła również III miejsce.
 
Opiekunami naszej utalentowanej młodzieży byli Katarzyna Thiede i Maciej Jakubowski.
 
M. Jakubowski
 
Odsłony: 177

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego