Światowy Dzień Pszczół w oddziałach zerowych

Anna U.

20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół z tej okazji zorganizowano konkurs plastyczny w oddziałach zerowych pt. " Pszczoła to skarb". Celem konkursu była popularyzacja wśród dzieci roli i znaczenia pszczoły dla środowiska naturalnego. Mając na uwadze potrzebę ochrony środowiska naturalnego, konkurs ten ma pogłębić świadomość dzieci na temat dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą pszczoła, zachęcić do obserwowania życia pszczół i ich zwyczajów oraz uświadomić zakres zagrożeń wynikających z masowego ich ginięcia.
Na konkurs wpłynęło dużo pięknych, kolorowych i pomysłowych prac, z których jury wybrało następujące zwycięskie prace.
I miejsce Emilia Błanek
I miejsce Tymoteusz Pruski
II miejsce Fabian Łosinski
II miejsce Maciej Miloch
III miejsce Iga Orlikowska
III miejsce Bruno Bartosz
Pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia i drobny upominek. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy kreatywności!

Odsłony: 278

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego