Wyniki ogólnopolskich olimpiad

Judyta
Wyniki ogólnopolskich olimpiad: OLIMPUSEK i OLIMPUS - sesja wiosenna!
 
W marcu najmłodsi uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskich Olimpiadach OLIMPUSEK z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Olimpiada OLIMPUSEK przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 21 pytań zawierających co najmniej jedną prawidłową odpowiedź. Maksymalnie można było uzyskać 210 punktów z każdego testu.
 
Dzieci, które zajęły miejsca od 1 do 15 otrzymują tytuł laureata i nagrodę książkową:
- Wiktoria Barecka kl. Ia z matematyki (12 miejsce),
- Wiktoria Gregus kl. IIIb z języka angielskiego (12 miejsce)
 
Na wyróżnienie zasługują także osoby, które uzyskały wynik 80% i więcej:
- Hubert Bumbul kl. Ib z matematyki,
- Antonina Jędrzejewska kl. Ib z j. angielskiego,
- Oliwia Zatorska kl. IIc z j. polskiego.
 
Uczniowie starszych klas wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS, gdzie zmagali się z zadaniami z języka angielskiego.
 
Tytuł laureata uzyskali:
- Sambor Czapiewski, kl. 6b (8 miejsce)
- Blanka Stramol, kl. 6c (12 miejsce)
 
Na wyróżnienie zasługują: Lubomir Czapiewski (4b), Marcin Gwizdała (5b), Nataniel Orlikowski (4b), Magdalena Klaszyńska (6b), Anna Stosik (5b), Konstancja Warnke (4b), Maksymilian Szreder (6a), Antonia Smorczewska (7a) oraz Emilia Cisewska (7a).
 
Uczniowie biorący udział w olimpiadach otrzymają dyplom uznania podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejne edycje olimpiad.
 
M. Pruska - Rekowska, J. Sikorska
 
 
 
 
 
Odsłony: 337

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego