Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek

Witajcie!!!
Październik jest ogłoszony Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w licznych akcjach bibliotecznych.

PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE SZKOLNEJ - do końca października ( każdy darczyńca dostanie uwagę pozytywną). Jeśli masz książki z baśniami lub bajkami, i już ich nie czytasz, to przynieś je do biblioteki i podaruj im "drugie życie"!
Konkurs fotograficzny „Selfie z książką - pokaż, co czytasz” - do 31 października
Szkolny Konkurs Plasyczny "Mój ulubiony bohater literacki", "Moja biblioteka" - dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum - do 31 października
Konkurs graficzny na okładkę książki Książka, którą warto przeczytać’ dla uczniów szkoły podstawowej - do 31 października

Konkurs filmowy "Dlaczego warto czytać?" - nakręć krótki film zachęcający do czytania książek! - do 31 października

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI – cały rok
Wielki Maraton Czytelniczy” – konkurs ogólnopolski (informacje w bibliotece)

Oraz: Słodkie wypożyczanie, łamańce językowe i inne atrakcje.

Zdjęcia na konkurs proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść wywołane do biblioteki!

Zapraszamy do udziału, ciekawe nagrody czekają!!!

Agnieszka Kozłowska

Magdalena Galikowska