Dzień Pluszowego Misia u przedszkolaków

Anna U.

W oddziałach przedszkolnych 24 listopada obchodzono Dzień Pluszowego Misia. Zabawka ta od prawie 120 lat towarzyszy dzieciom pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych.🐻 Dzieci w ten wyjątkowy dzień mogły wziąć do przedszkola swojego ulubionego misia. Ponadto poznały historię, w jaki sposób powstała ta zabawka. Były również zagadki odnośnie poszczególnych misiów oraz kolorowanka XXL. Dzieci za pomocą różnych gier i zabaw dywanowych uczyły się matematyki oraz ćwiczyły pamięć i koncentrację. Nie zabrakło także bajek o misiach oraz różnych fotobudek. Przedszkolaki lubią zabawki, dlatego Dzień Pluszowego Misia bardzo im się spodobał. Za zaangażowanie na zajęciach dzieci otrzymały dyplomy ulubieńców misiów, które sprawiły im dużą radość.🐻

Odsłony: 364

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego