III Przegląd Małych Form Teatralnych

Judyta

Dnia 16.05.2023r. odbył się III Przegląd Małych Form Teatralnych "Otwórz się na życie" zorganizowany przez Ośrodek Profilaktyki Rodzinnej w Czersku, działający w strukturach Centrum Usług Społecznych w Czersku oraz Gminne Centrum Kultury w Czersku. W przeglądzie udział wzięła grupa teatralna „POMOCNI” z naszej szkoły oraz grupy z Zespołu Szkół w Rytlu – "Krasnoludki" i Liceum Ogólnokształcącego w Czersku - grupa "Obawy".

Nasi aktorzy zaprezentowali spektakl „Wołanie o pomoc” wg scenariusza Doroty Olejnik, przygotowany w ramach projektu profilaktycznego „Aktywni w działaniu – wolni od nałogów”.

W skład grupy „POMOCNI” wchodzą: Emilia Cisewska, Alicja Krzyżkowska, Maja Moskal, Nadia Sobiechowska, Klaudia Sząszor, Małgorzata Warsińska, Julia Klaman, Marta Pyżewicz, Maja Leszczyńska, Hubert Chabowski i Olgierd Szmit.

https://cus.czersk.pl/aktualnosc/opr/2840-iii-przeglad-malych-form-teatralnych-otworz-sie-na-zycie

K.Thiede

Odsłony: 546

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego