Wspieramy Jakuba Redzimskiego!

Judyta
Podczas finałowego koncertu XXI WPPDiM odbyła się zbiórka funduszy na wsparcie Jakuba Redzimskiego.
 
Można było skorzystać z kawiarenki, gdzie sprzedawane były różnorodne słodkości i specjały kuchni domowej, przygotowane głównie przez Rodziców uczniów czerskiej "Dwójki". Zbierane były też pieniążki do puszek.
 
Cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Kuby - na zakup roweru Berkelbike, urządzenia napędzanego siłą mięśni ramion i elektrycznym wspomaganiem, które jednocześnie stymuluje sparaliżowane kończyny.
 
W sumie, dzięki uprzejmości Darczyńców, udało się zebrać 2 011,72 zł, za co serdecznie dziękujemy.
 
Dzięki Waszym wielkim sercom zakup tego bardzo drogiego roweru staje się coraz bardziej realny. Dziękujemy organizatorom całej imprezy, dyrekcji naszej szkoły, rodzicom, zaangażowanym nauczycielom, pracownikom obsługi, jak i samym uczniom - wolontariuszom.
 
Bez Was by się to nie udało!
 
Odsłony: 82

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego