Międzynarodowy Dzień Strażaka

Judyta

Wiele osób w naszym otoczeniu związanych jest ze służbą strażacką – tak, służbą, bo być strażakiem to właśnie służyć i pomagać innym. To poświęcenie swojego czasu, zaangażowanie w życie społeczne i oddanie, dzięki któremu możemy czuć się bezpiecznie.

Z tej okazji uczniowie klay Ib oraz Id przybliżyli sobie na lekcji pracę strażaka, udali się na spacer do OSP KSRG Czersk, gdzie Pan Andrzej Kuchenbecker przywitał nas z otwartymi ramionami. Za super lekcję i upominki serdecznie dziękujemy! 

Nie zapominamy o innych jednostkach z terenu naszej gminy, mamy nadzieję że listy, które otrzymają sprawią im radość.

Pamiętajcie o strażakach. Może macie ich gdzieś blisko? Może w domu, może w szkole?

M.Krzemińska

Odsłony: 69

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego