"Dwójka" wita wiosnę!

Nareszcie nadeszła wiosna! 21 marca celebrowaliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Aby go uczcić, uczniowie naszej szkoły mieli możliwość przebrania się w niecodzienne stroje. Były piżamy, dresy, także pojawili się superbohaterowie. Ponadto w holu szkoły wyrosło niezwykłe drzewo. Uczniowie wpisywali swoje imiona na zielonych listkach, po czym przytwierdzali je do tablic. Został również zorganizowany konkurs, czego rezultatem są piękne gazetki w salach. Tematem przewodnim była "Moja klasa", czyli wszystko to co nas łączy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi niebawem. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie przywitać wiosnę!

21 marca, przypada też Światowy Dzień Zespołu Downa. W ramach przyłączenia się do akcji społecznej, na znak solidarności, założyliśmy kolorowe, niepasujące do siebie skarpetki.

Organizatorem akcji był Zespół Wychowawczy, opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz nauczyciele świetlicy.

E. Krocz