Akcje charytatywne klas 6b i 6c

Judyta

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi, dlatego co roku, w czasie Wigilii klasowych, obdarowujemy się prezentami.

Jednakże w tym roku uczniowie klas VI b i VI c wraz z wychowawczyniami postanowili, zamiast kupować sobie nawzajem upominki, przeznaczyć pieniądze na pomoc dla zwierząt ze schroniska „Przytulisko” w Chojnicach. Zakupili karmę, podkłady, psie i kocie smakołyki, a także zabawki. Zebrali dwa kartony różnych przydatnych rzeczy i przekazali do schroniska. Przygotowali także paczkę w ramach akcji „Paczuszka dla Maluszka”, którą przekazali księdzu Mateuszowi.

Z roku na rok zaangażowanie uczniów naszej szkoły, ich rodziców i nauczycieli w różne akcje charytatywne nabiera większego rozmachu. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi.

J. Zielińska

Odsłony: 220

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego