"Najładniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa" - wyniki konkursu

Judyta

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na "Najładniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową".

Dziękujemy Wam i Waszym Rodzicom/Opiekunom za wielkie zaangażowanie oraz wykonanie przepięknych stroików i zawieszek choinkowych. Przypominamy, że dochód uzyskany ze sprzedaży podczas Kiermaszu Mikołajkowego oraz Kiermaszu Świątecznego zasilił konto Aktywnego Stowarzyszenia „Barka”, z którego to finansowane są uroczystości szkolne i nagrody dla uczniów. Wsparliśmy także akcję charytatywną dla Kuby.

Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych uczniów oraz zdjęcia Waszych prac.

KATEGORIA STROIK 0-3

Miejsce I- Konstancja Warnke kl. 3b
Miejsce II- Zuzanna Żebrowska kl. 2c
Miejsce III- Amelia Kiedrowicz kl. 1d
Miejsce IV- Wojciech Kloska kl. 0a

WYRÓŻNIA KATEGORIA STROIK 0-3

Oliwia Redzimska kl. 0b
Laura Izdepska kl. 0b
Maja Orłowska kl. 0c
Agata Megger kl. 0c
Oliwia Zatorska kl. 1c
Damian Knitter kl. 1c
Lena Błanek kl. 1d
Wiktor Frydryszewski kl. 1d
Filip Musioł kl. 2c

KATEGORIA ZAWIESZKA 0-3

Miejsce I- Stanisław Bober kl. 2c
Miejsce II- Lena Lewińska kl. 0c

WYRÓŻNIA KATEGORIA ZAWIESZKA 0-3

Aleksander Wałdoch kl. 0a
Mikołaj Lewiński kl. 0c
Filip Mądry kl. 1d

KATEGORIA STROIK 4-8

Miejsce I ex aequo- Mateusz i Miłosz Galikowscy kl. 5c
oraz Laura Czapiewska kl. 8e
Miejsce II-Szymon Mokwa kl. 5c

WYRÓŻNIA KATEGORIA STROIK 4-8

Marcel Popielas kl. 4a
Marcin Gwizdała kl. 4b
Julia Porębska kl. 4b
Kornelia Gromowska kl. 4b
Julia Zatorska kl. 4b
Kamila Elak kl. 4b
Anna Stosik kl. 4b
Laura Medock kl. 5a
Martyna Kruk kl. 5a
Paweł Janikowski kl. 5a
Daria Hryniewicz kl. 5b
Kacper Bartosz kl. 5b
Bartosz Morek kl. 5d
Alicja Krzyżkowska kl. 6a
Maksymilian Glazer kl. 6b
Aleksander Krocz kl. 8a

KATEGORIA ZAWIESZKA 4-8

Miejsce I- Julia Weltrowska kl. 5d

WYRÓŻNIA ZAWIESZKA 4-8

Weronika Rydzkowska kl. 4b
Emilia Cisewska kl. 6a

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Nauczycie świetlicy 

Odsłony: 833

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego