Dziękujemy - jesteście wspaniali!

W imieniu organizatorów imprezy, jaka w minioną sobotę odbyła się w Hali Sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku, chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy czynnie włączyli się w organizację tego sportowo-charytatywno-świątecznego wydarzenia. Dziękujemy Darczyńcom, którzy pomogli nam zapełnić worek Świętego Mikołaja:

- Bankowi Spółdzielczemu w Czersku z Panią Prezes – Katarzyną Światową na czele,
- Piekarni-Cukierni „Magdalenka” – p. Łukasza Sobieraja,
- FPHU „Darmet” – p. Dariusza Latonia,
- „Sałata – okna, bramy, drzwi” – p. Marcina Sałaty,
- PHU „Panda” – p. Małgorzaty i Łąckiej,
- FHU „Bławatex” – p. Dawida Bławata,
- „Na Słodko” – p. Natalii Narloch,
- „Foto Pazda” – p. Natalii Pazda,
- Nadleśnictwu Czersk,
- PPHU „Partner”,
- Drukarni Chojnickiej.

Ponadto, szczególne podziękowania składamy Panu Józefowi Falkowi, na którego bezinteresowną pomoc zawsze możemy liczyć.

Sobotnie popołudnie w czerskiej hali postanowiło spędzić z nami około 450 osób! Mecz piłki ręcznej, występy artystyczne, kiermasz świąteczny, strojenie choinki, czy gry i zabawy dla dzieci, a nade wszystko przybycie Świętego Mikołaja sprawiły, że nie było to popołudnie nudne.

Co więcej, naszej imprezie przyświecał szczytny cel, jakim była zbiórka na rehabilitację sportowca – Jakuba Redzimskiego. Tego dnia zebraliśmy co najmniej 5409,40 złotych, z czego:

- 3000 zł przekazał Bank Spółdzielczy w Czersku, licytując koszulkę Kamila Glika (1500 zł) oraz nabywając ozdobę „Anioł – Zdrowa Przystań” (1500 zł),
- 600 zł – licytacja piłki ręcznej Select z podpisem byłego reprezentanta Polski w piłce ręcznej - Marcina Lijewskiego,
- 300 zł - koszulka Mateusza Jachlewskiego, wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce ręcznej, na co dzień zawodnika Torus Wybrzeże Gdańsk, z podpisami wszystkich zawodników gdańskiego klubu,
- 250 zł - koszulka czerszczanina, reprezentanta Polski w piłce ręcznej - Antoniego Łangowskiego, na co dzień występującego w Gwardii Opole,
- 1259,4 zł – zbiórka do puszek.

Do zebranej kwoty należy jeszcze doliczyć wpłaty do puszki dostępnej w sklepie „Zdrowa Przystań” (czekamy do 23 grudnia)!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM – członkom MKS Handball Czersk, ich rodzinom, przyjaciołom i kibicom, całej społeczności czerskiej „Dwójki” – uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację imprezy, harcerzom z 30 DH Zieloni Łąg z druhną Sabiną Redzimską na czele, p. Magdalenie Szopinskiej -właścicielce sklepu „Zdrowa Przystań”, Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Wsi Łąg, młodym tancerzom ze Studia Tańca „FINALLY” i wszystkim darczyńcom, którzy w jakikolwiek sposób okazali chęć wsparcia i niesienia w tym dniu pomocy - JESTEŚCIE WSPANIALI !!!

Maciej Jakubowski