"Mali twórcy" w klasie 2b

Judyta

W ramach projektu „AKTYWNI W DZIAŁANIU – WOLNI OD NAŁOGÓW!”, realizowanego przez Aktywną Dwójkę – Stowarzyszenie „Barka” w SP nr 2 w Czersku, przeprowadzony został cykl zajęć terapeutycznych z elementami Arteterapii pt. „Mali twórcy” w klasie 2b.

Dzieci podczas zajęć poznały różne sposoby spędzania czasu wolnego oraz różnorodne techniki plastyczne, tworzyły m.in. różnorodne prace plastyczno - techniczne, ozdoby choinkowe, wykonywały samodzielnie instrumenty, lampiony, malowały 10-cioma palcami, podczas muzyki relaksacyjnej świetnie się bawili, tworząc swoje różne dzieła oraz spędzając wzajemnie ze sobą miło czas.

Oto galeria zdjęć z realizacji wyżej wymienionych zajęć. Zapraszamy do obejrzenia, bo działo się u Nas podczas zajęć mnóstwo…!

K. Klaman

Odsłony: 752

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego