Zbiórka żywności "Tak pomagam"

W dniach 2 i 3 grudnia Parafialny Zespól Caritas przeprowadził w czerskich marketach ogólnopolską zbiórkę żywności i środków higienicznych pod hasłem TAK POMAGAM. Zebrane dary zostaną przekazane potrzebującym z naszej parafii.

Do tej akcji z ogromnym sercem włączyli się uczniowie naszej szkoły działający w Klubie Wolontariusza Caritas - jak zwykle można było na nich liczyć.
Święta Bożego Narodzenia to bardzo ważny czas, kiedy każdemu potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Poprzez prosty gest młodzi wolontariusze mogą pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce i wsparcie, a naszym uczniom za poświęcony czas.

Opiekun szkolnego wolontariatu