Wszystkie emocje są ważne!

Iwona

Mamy wielką przyjemność poinformować, że został już rozstrzygnięty konkurs plastyczny

pn. Kiedy czuję…, potrzebuję... dla uczniów z klas I-III Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku.

Konkurs odbył się ramach projektu profilaktycznego „Aktywni w działaniu, wolni od uzależnień”. Organizatorem konkursu była Aktywna Dwójka- Stowarzyszenie Barka.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce:

Oliwia Zatorska, Stanisław Bober- kl. Ic

II miejsce:

Damian Knitter- kl. Ic

III miejsce:

Oliwia Falińska- kl. Id

wyróżnienia:

- Wiktoria Moga, Maciej Landmesser, Nikodem Koliński, Maja Sikora, Zuzanna Smaglińska- kl. IIb

- Dawid Bona, Tobiasz Czapiewski- kl. IIIc

Konkurs plastyczny jest jednym z działań profilaktycznych mającym na celu rozwijanie u dzieci zdolności do rozpoznawania i regulowania emocji, które towarzyszą uczniom na co dzień. Pamiętamy, że wszystkie emocje są ważne, jednak należy szukać sposobów ich wyrażania w sposób nienaruszający granic innych.