Gminny Konkurs Plastyczny "Moje jesienne spotkania z przyrodą"

Wreszcie nadeszła kalendarzowa jesień, a wraz z nią szereg zmian w otaczającej przyrodzie. Liście przybierają ciepłe, żółte i pomarańczowe barwy, a zwierzęta szykują się do zimy, zbierając zapasy i przygotowując zimowe kryjówki. Ptaki zaczynają swoje wędrówki do cieplejszych krajów, w których spędzą zimę.

Zachęcamy Was do jesiennych obserwacji przyrody, a może zauważycie coś ciekawego i uwiecznicie to wykonując piękną i oryginalną pracę plastyczną?

Zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym  „Moje jesienne spotkania z przyrodą”.

Cele konkursu:
-Rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej dzieci.
-Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.
-Promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych plastycznie.

Adresaci: Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z klas 1-3

Technika wykonania prac: do konkursu dopuszcza się wszelkie formy plastyczne płaskie.

Nadsyłanie prac: do 31 października 2022r.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 mogą prace przynosić do sali nr 40.

Praca powinna zawierać na odwrocie dane autora: imię, nazwisko, klasę i szkołę.

Kryteria oceny prac:
-samodzielność,
-pomysłowość,
-zgodność pracy z tematem,
-walory artystyczne.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo publikowania prac konkursowych na stronie internetowej szkoły i FB.

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku (p. Izabela Zaborowska i Hanna Ważna)