"DWÓJKOLANDIA" - liczymy na Wasze głosy!

Szanowni Państwo!

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o poparcie naszej inicjatywy w ramach Czerskiego Budżetu Obywatelskiego.

Chcielibyśmy oprócz nauczania i opieki, dać również najmłodszym naszym uczniom jak najwięcej powodów do uśmiechu. Dlatego też zgłosiliśmy projekt pod nazwą: „Dwójkolandia” – budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czersku. Miałby on służyć dzieciom z oddziałów przedszkolnych i uczniom naszej szkoły, a w godzinach popołudniowych, byłby ogólnodostępny dla wszystkich dzieci.

Aby otrzymać dofinansowanie w kwocie 60 tys. zł musimy uzbierać jak największą liczbę głosów poparcia.

Nasz projekt, obejmuje okręg 1, a dotyczy on miasta Czersk. Znajdziecie go pod nr 3.

Ważne jest to, że każda osoba może oddać głos tylko na jeden projekt. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy Państwo zamieszkujecie sam Czersk, ale zapewne macie w Czersku wielu znajomych, którzy, przy odpowiedniej namowie, poprą nasze starania.

Co ciekawe i bardzo istotne, głos mogą oddawać także nieletni, a nawet małe dzieci, ale rodzic/opiekun prawny, musi wyrazić na to zgodę (adnotacja w odpowiedniej rubryce).

Głosowanie rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek – 5 września, a kończy 19 września. Niemniej jednak, najlepiej dotrzeć do Czerszczan jak najszybciej, zanim zrobią to inni. Dlatego też, w poniedziałek będziemy kolportować do Państwa, za pośrednictwem Waszych dzieci listy poparcia.

Mówi się, że w grupie jest siła. Gorąco wierzę, że razem zmienimy otoczenie naszej szkoły i osiągniemy zakładany cel, jakim jest plac zabaw dla dzieci szkolnych i nie tylko.

PROSIMY O WASZE GŁOSY!!!

Maciej Jakubowski, dyrektor SP 2 w Czersku