Wyniki konkursu "EKO-STWOREK"

W ramach obchodów Dnia Ziemi został ogłoszony konkurs ekologiczny pt. „EKO-STWOREK”. Celem konkursu było uświadomienie uczniom możliwości powtórnego wykorzystania odpadów, rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, umiejętność wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych.

Zadaniem uczniów było wykonanie „EKO- Stworka” z różnych odpadów takich jak: makulatura, tekturowe pudełka, plastikowe butelki, aluminiowe puszki, korki, nakrętki, opakowania po sokach itp.

Konkurs był adresowany dla uczniów klas 0 - III. Łącznie w konkursie wzięło udział 22 uczniów.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych dzieci :

I miejsce: Maja Kosiedowska - 1 c
II miejsce: Zuzanna Żebrowska – 1 c, Tobiasz Ginter – 1 b
III miejsce: Lena Narloch – „0” a, Wojciech Baszanowski „0” a, Kacper Izdepski -2 a

Wyróżnienie:
1. Oliwia Zatorska – „0” a
2. Laura Izdepska – „0”b
3. Karina Kulczyk „0” b
4. Krzysztof Ros- Wojda – 1 a
5. Iga Mientkowska – 1 b
6. Zuzanna Wenta- Rekowska – 1 b
7. Aleks Waliński- 1 b
8. Stanisław Elak- 1 b
9. Natalia Nilek – 1 b
10. Zuzanna Kowalewska – 1 b
11. Karol Sawicki – 1 b
12. Agata Musioł- 2 a
13. Oliwia Kroplewska – 2 a
14. Vlad Kononenko – 2 b
15. Karol Wolszlegier – 3 a
16. Julia Zatorska – 3 c

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Zachęcam dzieci także do wzięcia udziału w innych konkursach szkolnych np. „Bezpieczny Internet”.

K. Klaman