Pierwszy dzień wiosny

W naszej szkole dominowały dzisiaj - w pierwszy dzień wiosny - barwy niebieskie i żółte. Nasze skojarzenia z tymi kolorami to błękitne niebo, słońce i ciepło. To nie wszystko… Obecność tych barw w naszych ubiorach, to gest solidarności społeczności „Dwójki” z Ukrainą. Brawa dla uczniów i nauczycieli! Dodatkowo, kolor żółty bądź niebieski zwalniały z odpytywania!

21 marca obchodzimy również Światowy Dzień Zespołu Downa. Wszyscy, którzy założyli tego dnia dwie niepasujące do siebie skarpetki, okazali zrozumienie i tolerancję osobom z zespołem Downa. Dziękujemy!

Pierwszy dzień wiosny został ogłoszony w naszej szkole „dniem bez plecaka – wszystkie potrzebne rzeczy przynosiliśmy w koszach, wiadrach, workach, walizkach itp. Kreatywność i pomysłowość naszych uczniów przeszła wszelkie oczekiwania. Śmiechu było co niemiara! Jesteście niesamowici!!!

Wiosna to radość, pogoda ducha, optymizm…. Życzymy Wam Wszystkim takiego wiosennego nastroju, przepełnionego nadzieją i wiarą w lepsze jutro.