Pomóżmy dzieciom z Ukrainy

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Społeczność szkolna oczekuje nowych koleżanek i kolegów przybyłych do nas z sąsiedniej Ukrainy, w której obecnie toczy się wojna! Nie potrafimy sobie nawet wyobrazić, co czują dzieci, które znalazły się w innym kraju i przyjdzie im przekroczyć próg nowej szkoły; ta stara bowiem, być może już nie istnieje...

Chcąc wywołać - choć na chwilę - uśmiech na twarzach naszych nowych koleżanek i kolegów, zachęcamy Was Drodzy Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie do udziału w akcji: "PLECACZEK".

W dniach 15-25 marca organizujemy zbiórkę plecaków/wyprawki szkolnej, a więc: zeszyty (w kratkę, linię, podwójną linię, cienkie, grube), kredki, pisaki, długopisy, ołówki, plastelina, bloki, linijki, piórnik itp. Plecaki nie muszą być nowe - ważne, by były czyste i niezniszczone.

Zachęcamy każdego z Was do włączenia się w zbiórkę. Plecaki/plecaczki/woreczki szkolne z wyposażeniem można przynosić do:

świetlicy szkolnej.

Za wszelkie dobro z góry dziękujemy!

Prezydium Rady Rodziców  & Centrum Usług Społecznych (CUS) w Czersku