Dla uczniów klas IV-VIII

JacekS

Rozgrzewka piłkarska- czyli 5 szybkich ćwiczeń przed grą w piłkę nożną.

Rozgrzewka, to chyba najmniej lubiany i najbardziej lekceważony element rekreacyjnej gry w piłkę. Zwykle nie rozgrzewamy     się wcale lub robimy to źle. Warto to zmienić, dla własnego zdrowia.
Zadania z poniższego filmu, oprócz podstawowych ćwiczeń jakie wykonujemy przygotowując organizm do wysiłku- pomogą rozciągnąć poszczególne mięśnie i aktywować ich główne grupy, najczęściej używane podczas uprawiania piłki nożnej.
Zachęcam Was do wykonania tych prostych, ale ważnych ćwiczeń. Możemy je wykonać w warunkach domowych czy na podwórku. Myślę, że dzięki nim po powrocie do szkoły będziecie w optymalnej formie piłkarskiej.
Piłka dla wszystkich! Dziewczyny! Przyłączcie się! - próbujemy, przecież potraficie grać w nogę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1lPboyiwUfM

ZAPRASZAMY !!!

j.s

Odsłony: 1424

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego