Dziś 25 marca, czyli Światowy Dzień Czytania Tolkiena. Konkurs dla klas V - VIII.

Agnieszka

 

Dziś, 25 marca, obchodzimy Światowy Dzień Czytania Tolkiena. Święto powstało z inicjatywy angielskiego Towarzystwa Tolkienowskiego (Tolkien Society). 

Z tej okazji przygotowałyśmy konkurs czytelniczy dla  wszystkich fanów książek Tolkiena! Konkurs dotyczy powieści „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Zadanie jest proste, trzeba tylko odpowiedzieć na pytania i przesłać odpowiedzi na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Trzy pierwsze osoby, które zdobędą największą liczbę punktów otrzymają nagrodę (jak już wrócimy do szkoły)!

Zapraszamy wszystkich do udziału i życzymy powodzenia!

Link do pytań:

Hobbit - pytania konkursowe.

Na odpowiedzi czekamy do 30.03.2021r.

 

Odsłony: 160

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego