Najlepszy Absolwent - Kamil Gołuński

Judyta

W środę 8 lipca, w Centrum Informacji Turystycznej, burmistrz Przemysław Biesek-Talewski wręczył nagrody najlepszym absolwentom szkół, których organem prowadzącym jest gmina Czersk.

Najlepszym absolwentem naszej szkoły został Kamil Gołuński. Kamila zawsze cechowała wysoka kultura osobista oraz pracowitość. Angażował się w życie szkoły - brał udział w licznych konkursach i imprezach organizowanych na terenie naszej placówki, a także reprezentował szkołę w konkursach pozaszkolnych. Do największych osiągnięć naszego absolwenta należą: tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu Liga Matematyczna im. Zdzisława Matulskiego oraz finalisty etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z kompetencji społecznych i matematyki. Należy dodać, że Kamil jest absolwentem klasy sportowej o profilu piłka ręczna. Bardzo często reprezentował naszą szkołę w licznych zawodach i turniejach na różnych szczeblach.

Kamilu, życzymy powodzenia na dalszych etapach edukacji!

Spotkanie to było również okazją do przekazania dyrektorom szkół laptopów do nauki zdalnej dla uczniów naszych szkół. Otrzymaliśmy 15 laptopów na potrzeby szkoły. Dziękujemy!

 

Odsłony: 852

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego