Nagraj film na konkurs „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”

Administrator

Wyciąg z regulaminu:

Zadaniem konkursowym Uczestników jest wykonanie nagrania/zdjęcia pracy, który jest odpowiedzią na pytanie: „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?” . Sposób realizacji – dowolny, czyli może to być np. wiersz, piosenka, skecz, inscenizacja, film, teledysk itp. Nagrania powinny posiadać rozdzielczość co najmniej 1280x720p (HD) i zapisane w formacie MP4, MOV bądź AVI.

  1. Uczestnicy (zespół) może nadesłać tylko jedno nagranie/zdjęcie.
  2. Niedozwolone jest wysyłanie nagrań z kilku kont internetowych.
  3. Nagranie/zdjęcie konkursowe wraz z wypełnionym Załącznikiem nr 1 należy przesłać w formie elektronicznej do 11 maja 2021 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila proszę wpisać: „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”. Nagranie przesłane bez wypełnionego Załącznika nr 1 nie będzie brane pod uwagę.

Plakat Konkurs „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”

Regulamin konkursu „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”

Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”

Odsłony: 99

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego