Niezwykłe domy w wykonaniu pierwszoklasistów

Judyta

Dla każdego z nas słowo „dom” ma inne znaczenie. Dla jednych jest to po prostu budynek, w którym się mieszka, a dla innych miejsce, gdzie są rodzice i bliskie nam osoby. Z domem kojarzy nam się miła, radosna atmosfera i czujemy się w nim bezpiecznie. 

Jakie znamy formy domów? Są to m.in. jaskinie, szałasy, ziemianki, drewniane chaty, zamki warowne, pałace, dworki szlacheckie, kamienice, domy jednorodzinne czy wreszcie wieżowce i drapacze chmur.

W ramach zajęć języka angielskiego i podsumowania działu „My house”, nasi pierwszoklasiści wcielili się w role młodych architektów i przedstawiają nam swoje projekty niezwykłych domów. Sami popatrzcie…

https://fb.watch/4-ty61UpPc/       

Odsłony: 167

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego