Wiosenno - świątecznie z klasą 1a

Judyta

Z nadejścia wiosny cieszą się dorośli, ale też wszystkie dziecii. Dodatkowo z niecierpliwością wypatrują świąt wielkanocnych, a wprost doczekać się nie mogą poszukiwań zajączka i słodkości, które przynosi.

W tym radosnym nastroju pierwszoklasiści z 1a z większym niż zwykle zapałem wykonali prace wiosenno - świąteczne, które stały się pięknymi dekoracjami w ich domach. Wykazali się przy tym zdolnościami manualnymi, pomysłowością i wytrwałością. Mamy nadzieję, że ich wysiłki zostaną docenione, bo naprawdę się starali i każdy w wykonanie zadań włożył trochę swojego serduszka. Z najlepszymi życzeniami na nadchodzące święta zapraszamy do obejrzenia filmiku.

https://fb.watch/4zRathuHCg/

 

 

Odsłony: 161

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego