XX Powiatowy Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Agnieszka

Zapraszamy do udziału w XX Powiatowym Przeglądzie Piosenki  Turystycznej i Ekologicznej Rytel 2021.

Celem Przeglądu jest popularyzowanie piosenki turystycznej i ekologicznej, kształtowanie wśród dzieci i młodzieży wrażliwości na piękno otaczającej przyrody oraz popularyzowanie idei ekologicznych (ochrona środowiska naturalnego).

Warunki i zasady uczestnictwa:

  • W przeglądzie mogą wziąć udział tylko mieszkańcy powiatu chojnickiego.
  • Każdy z uczestników powinien przesłać do Organizatora wypełnioną kartę zgłoszenia do konkursu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pracy konkursowej za pośrednictwem tego samego adresu, z dopiskiem “Piosenka Turystyczna I Ekologiczna”.
  • Zgłoszenia i prace konkursowe należy nadesłać do 11 maja br.

Uczestnicy konkursu mają zaśpiewać na żywo wybraną piosenkę w języku polskim, o treści turystycznej lub ekologicznej, wykorzystując do tego wybrany przez siebie podkład muzyczny. Nagrać film przedstawiający wykonawcę podczas wykonywania piosenki i przesłać go na wskazany adres. Dopuszczalna jest pomoc opiekunów prawnych w zakresie realizacji i przesłania nagrania. Czas nagrania nie może przekraczać 3 minut.

Oświadczenie

Regulamin

Karta zgłoszenia

 

Odsłony: 73

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego