Dyskoteka andrzejkowa.

Michał

Dyskoteka andrzejkowa

 

W listopadzie odbyły się w naszej szkole 2 dyskoteki andrzejkowe zorganizowane przez Samorząd Uczniowski oraz nauczycieli świetlicy szkolnej. Uczniowie bawili się w dwóch grupach. 21 listopada na parkiecie królowali uczniowie klas VI-VIII, natomiast 28 listopada uczniowie klas IV-V. Zabawa była przednia. Największym powodzeniem cieszył się pokój wróżb, w którym wróżki i wróżbici przepowiadali przyszłość. Dzięki nim mogliśmy się przenieść w świat bezpiecznych marzeń, dowiedzieliśmy się jacy jesteśmy, kim będziemy w przyszłości i jakie czekają nas sukcesy.

Podczas dyskoteki humor nikogo nie opuszczał, a szalone tańce, zabawy i pląsy na pewno na długo pozostaną w pamięci uczestników zabawy.

Odsłony: 523

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego