Święto Pluszowego Misia

HannaŁ

25 listopada Światowy Dzień Pluszowego Misia!

Czy święto Misia jest potrzebne? „Oczywiście, że tak!” – odpowiadają zgodnie dzieci i rodzice.

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Właśnie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, wychowawcy naszej świetlicy wykonali fotosciankę, przedstawiającą ulubioną zabawkę dzieci. Podczas zajęć świetlicowych można było skorzystać z okazji i zrobić sobie “misiową fotkę”. Ścianka nie powstała by bez pomocy niezastąpionych woźnych pracujących w naszej placówce, którzy zabezpieczyli podstawę plakatu. Każdy uczeń podczas przerw mógł zamienić się w prawdziwego misia. Pluszowemu misiowi życzymy 100 lat!

 

Odsłony: 491

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego