Godziny pracy świetlicy szkolnej

MagdaG

Informujemy, że świetlica szkolna pracuje codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.10 do 15.25, a następnie nauczyciele świetlicy pełnią dyżur przy odjazdach autobusów szkolnych. 

Prosimy o konsekwentne przestrzeganie zarządzenia nr 16/2020 Dyrektora szkoły z dnia 16 sierpnia 2020 w sprawie wprowadzenia procedur ochrony uczniów i pracowników placówki przed COVID-19.

Propozycja zajęć świetlicowych od 22.06.2020 do 25.06.2020

MagdaG

Witajcie!

Już niebawem wakacje!!! To cenny czas pod wieloma względami - pozwala nie tylko odpocząć po wielu miesiącach szkolnych obowiązków, ale jest także szansą zdobycia niepowtarzalnych doświadczeń. Jest to okazja do pogłębienia relacji z rodzicami, opiekunami i rodzeństwem, a także do nawiązania nowych znajomości i rozwijania relacji z rówieśnikami. Wówczas można ćwiczyć swoją samodzielność, podejmować własne decyzje, poszerzać wiedzę o świecie społecznym i przyrodniczym, rozwijać swoją sprawność fizyczną i kreatywność, odkrywać talenty i zainteresowania. Jednakże zawsze pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie!

Czytaj więcej...

Propozycja zajęć świetlicowych od 15.06.2020 do 19.06.2020

MagdaG

Witajcie!

W tym tygodniu będziemy mówić o ruchu i rekreacji. Jak powszechnie wiadomo, gimnastyka jest świetnym lekarstwem, jeśli chodzi o nasze zapotrzebowanie na codzienny uśmiech i radość.

Czytaj więcej...

Propozycja zajęć świetlicowych od 8.06.2020 do 10.06.2020

MagdaG

Drodzy uczniowie!

W tym tygodniu będziemy mówić o kulturze życia codziennego i zasadach dobrego wychowania. Naukę dobrych manier warto rozpocząć jak najwcześniej! Poznanie zasad savoir-vivre'u to proces wieloletni, nie da się ich przyswoić w jeden dzień.

Czytaj więcej...

Propozycja zajęć świetlicowych od 1.06.2020 do 5.06.2020

MagdaG

Witajcie!

1 czerwca wszystkie dzieci obchodzą swoje święto, a mianowicie Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Czytaj więcej...

Propozycja zajęć świetlicowych od 25.05.2020 do 29.05.2020

MagdaG

Witajcie!

W tym tygodniu, 26 maja będziemy obchodzić wyjątkowy dzień, mianowicie Dzień Matki. Pamiętajcie o życzeniach dla swoich mam! Mamy dla Was kilka podpowiedzi, jak wykonać laurkę i napisać wierszyk:

Czytaj więcej...

Koło Fortuny Dobrych Uczynków

MagdaG

Witajcie!

Na co dzień myślimy zazwyczaj o sobie i swoich najbliższych. Jednak w życiu każdego z nas znajdzie się miejsce na dobre uczynki, które w mniejszym lub większym stopniu zmieniają świat na lepsze. Wielkie zmiany zaczynają się właśnie od małych rzeczy. Może zatem warto spojrzeć na siebie jako na osobę, która może coś zmienić? 

Czytaj więcej...

"Różowe okulary"

MagdaG

Witajcie!

Życie czasami rzuca nam kłody pod nogi. To naturalne, że każdy z nas ma zarówno lepsze, jak i gorsze dni. Każdego dnia jesteśmy narażeni na sytuacje, które mogą wyzwolić w nas negatywne emocje. Pomożemy Wam znaleźć na to sposób. Wiara w siebie to podstawa naszego sukcesu. Zaśpiewajmy wspólnie piosenkę z Anią Wyszkoni i My3 "Różowe okulary", a świat stanie się lepszy: Różowe okulary

Czytaj więcej...

Moje ulubione

MagdaG

Drodzy uczniowie!

Dziś zapraszamy Was do gry planszowej pn. "Moje ulubione". Gra może posłużyć wzajemnemu poznaniu się, a tym samym ośmieleniu i podniesieniu własnych wartości: Moje ulubione

Przyjemnej zabawy!

Nauczyciele świetlicy

Dzień dobrych uczynków

MagdaG

Dzień dobry!

Dzisiaj jest wyjątkowe święto, a mianowicie DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW! Na pewno wiecie, że spontaniczny dobry uczynek to bezinteresowne działanie, które może sprawić przyjemność lub radość innej osobie. Nie wymaga wydawania pieniędzy ani długich przygotowań - wystarczy nieoczekiwanie zrobić coś miłego.

Czytaj więcej...

"Jak możesz zadbać o Ziemię w tym tygodniu"

MagdaG

Dzień dobry!

Myśląc o dobrych uczynkach, nie zapominajmy o naszej planecie. Dla niej również możemy zrobić coś dobrego!

Czytaj więcej...

Tydzień dobrych uczynków

MagdaG

Witajcie!

Każdy z nas może codziennie zrobić dobry uczynek, który sprawi, że ktoś poczuje się lepiej. Dzięki temu my sami również będziemy czuć się lepiej. Nie muszą to być wielkie rzeczy, mogą to być proste gesty, np. uśmiechnięcie się do kogoś smutnego, zapytanie sąsiada o samopoczucie, czy zerwanie polnych kwiatków dla mamy. Oto kilka innych pomysłów: 50 miłych uczynków

Nauczyciele świetlicy

Zbilansowane odżywianie

MagdaG

Dzień dobry!

Jako podsumowanie tygodnia o zdrowym stylu życia, mamy dla Was quiz. Quiz to świetny sposób na utrwalenie zdobytej wiedzy, a także możliwość poznania nowych informacji.

Czytaj więcej...

"Droga do szczęścia"

MagdaG

Kochani!

Czy jesteście szczęśliwi? Pewnie w tym trudnym okresie wielu z Was odpowie, że nie. Ale zastanówcie się, co jest podstawą szczęścia. Jest to na pewno zdrowie i rodzina. Mamy nadzieję, że zarówno Wy, jak i Wasi najbliżsi, jesteście zdrowi. Wysłuchajcie bajkowiska: Droga do szczęścia

Nauczyciele świetlicy

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego