Projekt "Finanse osobiste na plus".

Michał

     W dniu 24 kwietnia 2019 roku piątka uczniów klasy VIII a brała udział w wycieczce międzyszkolnej do Warszawy, organizowanej przez Sopocką Szkołę Wyższą w porozumieniu z Narodowym Bankiem Polskim. Wyjazd był nagrodą dla naszych uczniów za zajęcie 2 miejsca w powiatowym projekcie "Finanse osobiste na plus".  Nasi uczniowie mogli zobaczyć wystawy w Centrum Pieniądza im. Sławomira Skrzypka, które przybliżyły im historię pieniędzy, nie tylko w naszym kraju. Dowiedzieli się również wielu innych ciekawych rzeczy, związanych z finansami. Mogli nawet dotknąć sztabki szczerego złota, ważącej 12,5 kg. Następnie udali się na obiad, po którym ostatnią częścią wyprawy było zwiedzenie Muzeum Powstania Warszawskiego. I chociaż cały wyjazd trwał około 17 godzin, humory naszym uczniom dopisywały do samego końca.

Naszą szkołę reprezentowali: Filip Damrat, Jakub Chabowski, Franciszek Czapiewski, Iwona Tuszkowska i Michał Siedlecki.

 

Odsłony: 343

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego