„Moja ulubiona książka” - konkurs dla klas I - III

Agnieszka

 Konkurs - Moja ulubiona książka

Są takie książki, do których uwielbiamy wracać, które zostają w naszych głowach na długo i które z pełnym przekonaniem polecamy innym.

Zapraszamy uczniów do stworzenia plakatu reklamującego pozycję, o której mogą bez wahania powiedzieć: to moja ulubiona książka. Do wygrania zestawy książek wydawnictwa Adamada oraz komplety materiałów plastycznych.

Kogo zapraszamy do konkursu?

Wszystkich uczniów klas 1–3 szkół podstawowych.

Na czym polega konkurs?

Uczeń tworzy plakat zachęcający do przeczytania wybranej przez siebie książki. Nieważne, czy jest to pozycja bardzo znana czy zupełnie niszowa, czy zna ją ze szkolnych lekcji czy też nie. Wybór jest całkowicie po stronie dziecka.

Prace mogą być wykonane w dowolnej technice oraz mieć dowolne wymiary. Mogą być przesłane w postaci tradycyjnej lub elektronicznej.

Praca musi mieć cechy plakatu reklamowego: wzbudzać zainteresowanie daną książką, zawierać przynajmniej jej tytuł, a najlepiej również krótką zachętę do przeczytania danej pozycji (np. hasło reklamowe).

Uwaga: ze względów prawnych w konkursie będą oceniane tylko te plakaty, którym towarzyszyć będzie zgoda na udział w konkursie podpisana przez rodzica ucznia.

Zgoda i regulamin dostępny pod adresem: https://gwo.pl/konkurs-moja-ulubiona-ksiazka/

 

 Prace wraz z podpisaną zgodą należy dostarczyć do biblioteki szkolnej lub przesłać zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 grudnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odsłony: 216

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego