Wyprawa na daleką Północ

Judyta

     W tym roku doświadczamy prawdziwie zimowej aury – intensywne opady śniegu, srogi mróz. Nam jednak jest ciągle mało, więc odwiedziliśmy daleką północną Norwegię.

Dzięki specjalnym wirtualnym gościom (bezpośrednio z norweskiego Tromso) – p. Kasi i p. Robertowi – mieliśmy okazję poznać tajniki tej niesamowitej krainy. Goszcząca u nas para to zapaleni „Łowcy Zórz”, dlatego też głównym punktem spotkania były opowieści o zorzy polarnej. Kolorowe niebo, zazwyczaj z zielonymi kształtami, to bez wątpienia absolutny cud natury.

Kto wie… może podczas tego wirtualnego spotkania udało się p. Kasi i p. Robertowi zarazić kogoś swoją wielką pasją…?

Nasi prelegenci w niezwykle ciekawy sposób przedstawili nam obraz odległej, arktycznej ziemi za co dziękujemy – uczniowie klas 6b, 7a, 7b i 8a.

 

 

 

Odsłony: 185

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego