Podsumowanie konkursu walentynkowego

MagdaG

Dziękujemy wszystkim chętnym uczniom klas 0-3 oraz ich opiekunom za udział w konkursie walentynkowym. Wykonane kartki i gadżety walentynkowe zostały wystawione na licytację internetową, gdzie zebrano łącznie 1442 złote. Kwota ta po raz kolejny zasiliła konto chorego na SMA Olka Lewandowskiego z Czarnej Wody i w ten sposób wspomogła jego leczenie. Dziękujemy również Samorządowi Uczniowskiemu z jego Przewodniczącą Julią Krocz na czele oraz klasie 3c z wychowawczynią p. Martą Kordys i klasie 0a z wychowawczynią p. Eweliną Krocz za dodatkowe wsparcie i wykonanie kartek walentynkowych. 

Lista nagrodzonych w konkursie:

- Julia Weltrowska, kl. 3b - I miejsce w kategorii "kartka walentynkowa"

- Julia Gromowska kl. 3b - I miejsce w kategorii "gadżet walentynkowy"

- Wiktoria Moga, kl. 0a - II miejsce w kategoriach "kartka i gadżet walentynkowy"

- Justyna Łangowska, kl. 0a - II miejsce w kategorii "gadżet walentynkowy"

- Maja Rokita, kl. 1a - III miejsce w kategorii "kartka walentynkowa"

- Kacper Izdepski, kl. 1a - III miejsce w kategorii "gadżet walentynkowy"

Wyróżnienia: Bartosz Morek (kl. 3b), Julian Miszewski (kl. 2c), Kacper Wrobel (kl. 3c), Julia Zatorska (kl. 2c), Maja Wajdzik (kl. 2c), Liliana Dolna (kl 0a), Marta Dolna (kl. 0a), Błażej Kobryń (kl. 2b), Bartosz Bielski (kl. 3a), Dominika Kiedrowska (kl. 2c), Karol Wolszlegier (kl. 2a), Agata Kloska (kl. 0a), Arkadiusz Pruski (kl. 0a), Kornelia Czapiewska (kl. 2b)

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują podziękowania oraz słodki upominek.

Dziękujemy za zaangażowanie w konkursie, przeprowadzenie licytacji oraz licytującym za wsparcie finansowe!

 

Odsłony: 155

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego