Języki obce z technologią!

Judyta

W pierwszym tygodniu grudnia zorganizowaliśmy wśród naszych uczniów akcję „Języki obce z technologią”.

Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne technologie są bardzo atrakcyjne i efektywne w wielu dziedzinach naszego życia. Przekonaliśmy się, że można również uczyć się języków obcych bez wysiłku, po prostu ciesząc się i bawiąc podczas nauki. Skoro technologia daje taką możliwość, to czemu z niej nie korzystać?

Poszczególne oddziały klasowe, łącznie z oddziałem ”0”, otrzymały wirtualne tablice z różnorodnymi linkami do quizów i zagadek językowych, filmików, piosenek, zabaw, podcastów, karaoke itp.

Dodatkowo, w ramach przeprowadzonej akcji, najmłodsze klasy przygotowały tapety na ekrany laptopów i innych urządzeń, a także stworzyły tablety i smartfony swoich marzeń. Starsi uczniowie tworzyli funkcjonalne i przydatne aplikacje opisując je w szczegółach w języku obcym. Były wśród nich kalendarze planujące nam obowiązki domowe, „magic box”, „magic ball” – magiczna piłka czy „school map” – szkolna mapa.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę!

Zapraszamy do galerii!

https://fb.watch/2eYdr8nssy/

 

 

 

 

Odsłony: 158

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego