Bal andrzejkowy w kl. "0"a

MagdaG

W naszej zerówce odbyły się andrzejki. Dla przedszkolaków był to wyjątkowy dzień, w którym przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły dowiedzieć się, jak ich żona/mąż będą mieli na imię poprzez przekłuwanie serduszek z imionami oraz poznały swój przyszły zawód. Następnie losowały z magicznych kubeczków, wykonywały zadania za pomocą wybranych przez siebie liczb oraz dokonywały wyboru kolorów, które mówiły o ich przyszłym losie. Dzięki wróżbom przedszkolaki zapoznały się z tradycjami andrzejkowymi. Oprócz magicznych wróżb największą atrakcją dla dzieci była ich pierwsza andrzejkowa dyskoteka, gdzie w pięknych strojach tańczyły przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek.

"Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary"!

Odsłony: 204

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego