Wyjątkowi goście odwiedzili naszą szkołę.

Administrator

W czwartek 12 grudnia naszą szkołę odwiedziła grupa 4-latków z Przedszkola Samorządowego nr 2 im. Jana Brzechwy w Czersku. Dzieci zwiedziły m.in. halę sportową, sekretariat, gabinet Pana Dyrektora oraz sale lekcyjne. Dużą niespodzianką dla przedszkolaków było czytanie bajek świątecznych przez: Pana dyrektora, Kamila Fojutha z klasy Ib oraz starsze koleżanki z klasy VIIa. Wspólnie z goszczącymi ich  kolegami i koleżankami z klasy Ib, przedszkolaki śpiewały kolędy, kolorowali świąteczne obrazki, odgadywali przygotowane Bożonarodzeniowe zagadki, a na koniec wspólnie dekorowali choineczki. Każde z dzieci otrzymało słodki upominek wraz z życzeniami świątecznymi. Cieszymy się z odwiedzin przedszkolaków i mamy nadzieję, że w przyszłości  powrócą do nas jako pierwszoklasiści.

 M. Landowska – Szpręga, M. Krzemińska

Odsłony: 472

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego