Przedszkolaki w szkole

Marta K.

Na początku grudnia naszą placówkę odwiedzili bardzo sympatyczni goście – dzieci z grupy „starszaków” z Przedszkola Samorządowego nr  1 im. Kubusia Puchatka. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach otwartych dotyczących szkoły. Miały możliwość poznania naszej placówki oraz dowiedziały się nieco o naszym patronie – Świętym Janie Pawle II. Podczas zajęć także rozwiązywały zagadki i wykonywały zadania mające na celu doskonalenie logicznego myślenia. Dzieci świetnie poradziły sobie z wszystkimi zadaniami oraz z wypunktowaniem różnic i podobieństw szkoły i przedszkola.
W prowadzeniu tych zajęć pomagali uczniowie klasy II c.
Z przyjemnością znów zaprosimy przedszkolaki w nasze progi. A za kilka miesięcy na pewno część z tych dzieci stanie się uczniami naszej placówki.

Odsłony: 406

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego