KOMUNIKAT 1 - STRAJK

Administrator

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku

 

Informuję, że prawdopodobnym jest rozpoczęcie akcji strajkowej przez pracowników naszej szkoły od poniedziałku  8.04.2019 do odwołania, w związku z tym możliwe jest odwołanie zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie swoim dzieciom opieki na czas szkolnego protestu. Możliwe jest, że zapewnienie opieki świetlicowej na terenie szkoły będzie bardzo ograniczone.

Na dzień dzisiejszy nie dysponuję odpowiednimi informacjami, jak długo potrwa akcja protestacyjna w naszej szkole, dlatego proszę o uważne śledzenie informacji na temat organizacji pracy szkoły w kolejnych dniach.

O zmianach będę Państwa informować za pomocą strony internetowej szkoły i e-dziennika.

Bardzo proszę o zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Z poważaniem

Ewa Wrycza

Dyrektor Szkoły

Odsłony: 880

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego