Podsumowanie zbiórki - Pomóżmy Sebastianowi i Jego Rodzicom!

Administrator

Podsumowanie zbiórki -  Pomóżmy Sebastianowi i Jego Rodzicom!

      Państwo Morawscy w wyniku pożaru 25 stycznia stracili dorobek swojego życia - dach nad głową.  Społeczność naszej szkoły postanowiła  pomóc pogorzelcom. Uczniowie klasy IIId  wraz z wychowawcą zorganizowali akcję – Pomóżmy Sebastianowi i Jego Rodzicom.  W dniach 6 i 7 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się zbiórka pieniędzy. Również
w ramach akcji, dzięki życzliwości rodziców, uczniów i nauczycieli, zorganizowana została  kawiarenka charytatywna. W sumie do puszek trafiło 3,700 zł. Pieniądze przekazaliśmy już potrzebującej rodzinie.

    Jako koordynator akcji  pragnę  podziękować Dyrekcji i Nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 2 w Czersku za pomoc w organizacji zbiórki. Serdeczne słowa podziękowania za okazane serce i wsparcie kieruję do Uczniów i ich Rodziców. Dzięki okazanej życzliwości udało się nam zgromadzić nie tylko środki finansowe, ale również stworzyć niezapomnianą atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Szczególne podziękowania kieruję do moich Wychowanków, Uczniów klasy III d, Kolegów Sebastiana. To w Waszych głowach zrodził się pomysł zbiórki i dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zjednoczyć naszą małą społeczność do wspólnej pomocy. Pamiętajcie: ,,Pomagając innym, pomagasz i sobie”.

Dziękuję!

Wychowawca klasy III D

 

Odsłony: 826

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego