Bal ósmoklasisty

Judyta

15 czerwca, po dwuletniej przerwie, odbył się bal ósmoklasisty. Uroczystego otwarcia czerwcowej imprezy dokonał dyrektor szkoły, pan Maciej Jakubowski. „Poloneza czas zacząć…” – po tych słowach uczniowie najstarszych klas „Dwójki” wraz z dyrekcją i wychowawcami zatańczyli tradycyjnego poloneza. Nasza młodzież została perfekcyjnie przygotowana do tego występu i otrzymała od publiczności gromkie brawa, za co dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego, w tym głównej koordynatorce - pani Ani!

W dalszej części popołudnia i wieczoru był czas na poczęstunek, smaczny tort, sesję fotograficzną, radosne śpiewy oraz szaloną zabawę na parkiecie! 

Dziękujemy raz jeszcze wspaniałym organizatorom całego przedsięwzięcia – RODZICOM, bez których nie byłoby tejże uroczystości i którzy zadbali o każdy szczegół imprezy! Swoje podziękowania kierujemy również do dyrekcji szkoły i Rady Rodziców za wsparcie finansowe, dziękujemy nauczycielom za ich obecność, panu Ryszardowi Ossowskiemu – Sala Bankietowa "Na Fali" za gościnne przyjęcie i udostępnianie nam parkietu do prób poloneza, STUDIO D&K DEKOR – za piękny wystrój, DJ Domin – za oprawę muzyczną, Jakubowi Grodzkiemu – za fotorelację i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia balu.

Drodzy Ósmoklasiści - kończy się powoli Wasza edukacja w szkole podstawowej i jesteście coraz bliżej kolejnego, nowego etapu w życiu. Niech nic nie powstrzymuje Was od spełniania swoich marzeń i swojego powołania.

Mamy nadzieję, że wspomnienia z tegorocznego balu i z wielu, równie przyjemnych, chwil z życia szkolnego pozostaną z Wami na zawsze!

Wychowawcy klas ósmych

Odsłony: 208

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego