Humanistyczne sukcesy uczniów "Dwójki"

Judyta

Za chwilę dobiegnie końca kolejny rok szkolny, rok pełen wytężonej pracy. Mimo wielu przeciwności losu nasi uczniowie chętnie uczestniczyli w różnych konkursach humanistycznych, odnosząc następujące sukcesy:

Konkursy wojewódzkie:

- Jakub Kąkolewski z kl. VIIc został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Historycznego,

- tytuły finalistów w Pomorskiej Lidze Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” w zakresie przedmiotów rozwijających kompetencje społeczne zdobyli: Karol Stolz z kl. VIIIa oraz Jakub Gondek z klasy VIIIc.

 

Konkursy gminne:

- Jakub Czarnowski z kl. Vb zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym „Uczta z bogami” w kategorii klas IV-VI, natomiast w kategorii klas VII – VIII w tym samym konkursie Dawid Kiedrowski z kl. VIIIa zajął II miejsce a Jakub Kąkolewski z kl. VIIc III miejsce,

- Dawid Kiedrowski z kl. VIIIa zajął II miejsce w Gminnym Konkursie „Rozumiem, co czytam” dla uczniów klas VIII.

Serdecznie gratulujemy uczniom umiejętności i odwagi. Życzymy dalszych sukcesów.

W. Baszanowska

 

 

Odsłony: 108

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego